Не дай СНІДу шанс!


Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZGmbH

www.giz.de/ukraine-ua

Німецьке товариство міжнародного співробітництва Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH є федеральною установою, яка надає підтримку Уряду Німеччини у сфері міжнародного співробітництва для сталого розвитку та міжнародної просвітницької роботи. Працюючи ефективно і в дусі партнерства, GIZ робить внесок у розвиток суспільства та покращення умов життя людей.

В Україні GIZ діє за дорученням чотирьох німецьких міністерств, Європейського Союзу (ЄС) та Британського департаменту міжнародного розвитку (DFID) і має в штаті понад 90 співробітників. У центрі уваги співпраці – сталий економічний розвиток, енергоефективність, а також профілактика ВІЛ/СНІДу. Програма GIZ з профілактики ВІЛ/СНІДу успішно функціонує в Україні з 2007 року в рамках Міжурядової Угоди Україна-Німеччина.

GIZ в рамках співпраці з Міністерством охорони здоров'я України з 2009 року впроваджує Всеукраїнську інформаційну Кампанію «Не Дай СНІДу Шанс!».

Мета Кампанії – підвищення обізнаності загального населення України про проблему ВІЛ/СНІДу, популяризація відповідальної і безпечної поведінки, підвищення толерантного ставлення до людей, яких торкнулася проблема ВІЛ, та викорінення явищ стигматизації та дискримінації людей, які живуть з ВІЛ.

Цільова аудиторія Кампанії – загальне населення України. Кожна хвиля Кампанії складається з різноманітних проектів, акцій та заходів і включає розповсюдження спеціально розроблених інформаційних матеріалів.